حماس کیست!

حماس همان مردمان فلسطینی هستند که خانه هایشان را که به زور گرفته/غصب شده را چون با زبان خوش نمی‌توانند پس بگیرند مجبورند برایش بجنگند. و اگر پلیس خود خوانده (که خود دزد است) با مال خر (ساکنین) همکاری بکند و به او تهمت تروریست بزند نباید بترسد.

من تروریستم، اما شما آدمکش هستید.

از ترم های کاذب ساخته شده توسط موسسات و دانشمندان مزدور در خدمت سرمایه‌داران‌بین المللی نهراسیم و منکوب این شارلاتان‌های ضد علم و عقل با نام فیلسوف و متفکر نشویم.

هر کسی حق دارد اموال دزدیده شده‌اش را طلب کند، مخصوصا که وطن باشد.

حماس یکی از آنانی است که مادرشان را به گروگان گرفته‌اند و شیرش را می‌خورند و هرگونه سو‌استفاده‌ای از مادرش می‌کنند و او هر چه تلاش کرده مادرش را آزاد نمی‌کنند و چاره‌ای جز رفتار متقابل برای بازگرداندن مادر ندارد.

۱۹ اکتبر ۲۰۲۳

۲۷ مهر ۱۴۰۲

ناکورو – کنیا

فیلسوف واقعی

م. حسن بایگان

توجه:

همانطور که می‌بینید مطلب حدود ۱۲ روز پس از ۷ اکتبر۲۰۲۳ نوشته شده زیرا در سفر بودم. البته از همان روز اول (۷ اکتبر) از این حرکت به حق حماس دفاع کرده بودم.

حال پس از حدود ۷ ماه و نسل کشی که اسرایل انجام داده، می‌توان گفت که همه مردمان غزه و بسیاری دیگر حماس شده‌اند. اسرایل با حملات و کشتارهای وحشیانه مردمان عادی غزه، چهره واقعی‌اش را نشان داد و ترس از نابودی اسرایل به واسطه این حرکات غیر انسانی را در میان تعدادی از یهودیان صهیونیست ایجاد کرد و آنها نیز بر علیه حاکمیت ناتان یهو برخواستند تا شاید موجودیت اسرایل حفظ بشود.

۱۸ مای ۲۰۲۴

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

فیلسوف صاحب مکتب

م. حسن بایگان

USAIran