نوشته‌هایی چند!

یک:

یمن باید جلوی عبور کشتی‌ها به مقصد ترکیه را هم بگیرد تا اینکه ترکیه ارسال مواد خوراکی و … به اسرایل را متوقف بکند!

۷ آوریل ۲۰۲۴

۱۹ فروردین ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

م. حسن بایگان

دو:

جاسوسی!

امروز باز رادیو سوید از جاسوسی صحبت کرد ولی اینبار جاسوسی برای چین!!! اما پس از یک دنیا شستشوی مغزی و ارایه مزخرفات در آخر هم مجبور بود بگوید که هیچ مدرکی وجود ندارد!!!

پرسش:

آیا خدمت سویدی ها در ارتش اسرایل نوعی جاسوسی دو‌طرفه نظامی امنیتی نیست؟؟؟

۸ آپریل ۲۰۲۴

۲۰ فروردین ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

فیلسوف صاحب مکتب

م. حسن بایگان

سه:

چگونه می‌توان اسرایل کاذب جنایت پیشه را نابود کرد!

اسرایل را باید درگیر یک جنگ فرسایشی کرد. جنگی که امکانات توریست، صادرات، واردات و‌ در مجموع اقتصاد و زندگی عادی را مختل بکند.

اسرایل می‌خواهد ایران عکس‌العمل بدی نشان بدهد تا وارد یک جنگ تمام عیار بشود و با استفاده از بمب اتمی ایران را با مشکلات بسیار جدی روبرو بکند؛ زیرا توان جنگ فرسایشی (در حالیکه از همه طرف محاصره شده و ضربات ریز ریز می‌خورد) را ندارد.

۸ آپریل ۲۰۲۴

۲۰ فروردین ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

فیلسوف صاحب مکتب

م. حسن بایگان

چهار:

همه برجام با آن مکانیسم ماشه برباد و ضد ایران بود!

ترامپ احمق بود که آنگونه از برجام‌خارج شد و ایران را نجات داد، حزب دمکرات و اروپا نقشه بسیار بدتری برای ایران داشتند.

آقایان روحانی، ظریف و … شما یا آنقدر احمق بودید که معنی آن بند مهم را نمی دانستید و یا خاین بودید و بزرگترین خیانت ممکن را به ایران کردید.

آقای ترامپ از لطف شما با خروج از برجام سپاسگزاری می‌شود.

۹ آپریل ۲۰۲۴

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

م. حسن بایگان

پنج:

رسانه‌های سوید در خدمت اسرایل برعلیه چین!

هم اکنون از ساعت چهار صبح رادیو سوید در خدمت ناتان یاهو دارد به تلویزیون الجزیره حمله می‌کند. ناتان یاهو الجزیره را در خدمت تروریست نامید و رادیو سوید با مصاحبه با عوامل اسرایل در حال اثبات آنست که الجزیره اخبار دروغ پخش می‌کرد و مسلمانان را مهربان و‌ اسراییلیان را خشن و آدمکش نشان می‌داد.

سوید به بدترین مهره بدترین جناح صهیونیست‌ها تبدیل شده است.

اگر کسی پیدا می‌شد و اینگونه که من هم اکنون غرب را شناختم آن را می‌شناخت و نشان می‌داد در شیوه مبارزه‌ام با رژیم شاه و همین رژیم اسلامی کاملا به شکل دیگری عمل می‌کردم و ابدا به غرب نمی‌آمدم و زندگی شخصی ام را برباد نمی‌دادم. اما آنچه که کسب کردم همین نکات و فلسفه‌ی نوین و خاص است که نفعی عام دارد و به همگان عرضه کردم و ادامه می‌دهم.

ساعت چهار و چهارده دقیقه صبح

۹ آپریل ۲۰۲۴

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

فیلسوف صاحب مکتب

م. حسن بایگان

شش:

قدرت جاسوسی اسرایل در کجاست!

این همه تبلیغات که از اسرایل و یهودیان افسانه‌سازی می‌کند کاملا دروغی عیان است و آنانیکه باور می‌کنند ساده‌لوحانی بیش نیستند.

۱- اسرایل چند سال پس از ایجاد و در حالیکه هنوز از نظر تعداد یهودیان اندک بود و فلسطینیان بیشتر بودند آنچنان تبلیغاتی از پیشرفت‌های علمی، صنعتی، پزشکی و… و نظامی-جاسوسی به راه انداخت که ابدا با عقل سالم جور در نمی‌آمد. همه انچه اسرایل ادعا می‌کرد صادارت آمریکا و یا به زبانی دزدی از آمریکا بود.

۲- داستان قدرت جاسوسی اسرایل بسیار ساده است. حاکمیت آمریکا در دست یهودیان و مسیحیان صهیونیست است. آنها مسیحیان آمریکا را با دروِغ‌های زشت و جنایت‌آمیزی که در عهد عتیق و ارتباط آن با عهد جدید آمده، شستشوی مغزی داده‌اند.

تمام توضیحات و اینکه همه مردم سگ هستند و فقط یهودیان انسانند و اینکه احمق‌های مسیحی آن را پذیرفته‌اند پیشتر بارها توضیح داده‌ام.

در نتیجه نه تنها ماموران اسرایل در سازمان‌های امنیتی رسما فعال هستند بلکه بالاترین مقامات سازمان‌های امنیتی غرب، یهودی و در خدمت اسرایل هستند. هم اکنون اسامی وزرا یهودی آمریکا که احتمالا شهروندی اسرایل را هم دارند بیرون آمده است.

۳- حمله به سفارت ایران در سوریه:

در همان لیست اسامی آمریکاییان وابسته به اسرایل نام رییس

“United States Intelligence Community”

یا جامعه اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا که ۱۸ سازمان اصلی را شامل می‌شود، به عنوان یهودی صهیونیست طرفدار اسرایل آمده است.

پس آنجه به عنوان قدرت اطلاعاتی یا جاسوسی یا نفوذ اسرایل است مشخص می‌گردد چیست.

اما آنچه به کشورهای دیگری مربوط می‌شود؛ مثلا در ایران غربگرایان که وابسته به فراماسونری و … هستند در خدمت آن ارگان‌ها می‌باشند پس مستقیم یا غیر مستقیم در خدمت اسرایل هستند یعنی چه بدانند و چه ندانند!؟ در خدمت اسرایل می‌باشند و ضرباتی مانند حمله به سفارت ایران در سوریه و کشته شدن عناصر بالا رتبه سپاه و سایر ترورها در ایران (دانشمندان و …) به آنها باز می‌گردد.

نتیجه:

اینکه آمریکا می‌گوید از حمله به سفارت ایران اطلاعی نداشته است دروغی واضح است زیرا آمریکا اطلاعات را در اختیار اسرایل گذاشته است و اسرایل تنها مجری بوده است.

تمام کشورهای غربی اینچنین‌اند و مستعمره‌های نوین در دست گروه‌های ثروتمندانی که ابدا هم هیچ دلبستگی به کشوری که ساکن آن هستند ندارند و هر زمان شرایط ایجاب بکند حاضرند به کشور یا محل دیگری بروند و حتی آن کشور (آمریکا، سوید و…) را با همه مردمانش نابود بکنند. این چیزی است کاملا عیان و کشتار مردمان بی گناه و بی پناه و غیر مسلح غزه آن را نشان داد.

در هیچ مستعمره‌ای آزادی، دمکراسی، حقوق بشر و … وجود ندارد.

۹ آپریل ۲۰۲۴

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

اپسالا – سوید

فیلسوف صاحب مکتب

م. حسن بایگان

USAIran