چه کسانی و کشوری مظنون اول در کشتار مردم مسکو هستند!

اسرایل و آمریکا در صدر مظنونین!

دیروز ۲۲ مارس ۲۰۲۴ برابر با ۳ فروردین ۱۴۰۳ طی عملیاتی تروریستی در یک مرکز تجاری در مسکو بیشتر از صد نفر کشته و بیشتر از آن زخمی شدند. هنوز آمار دقیق بیرون نیامده است.

بسیاری کشورها و نیروها آن جنایت را محکوم کردند و …

پس از اندکی و در اوج سردرگمی که چه کسی پشت آن عملیات بوده، اعلامیه‌ای از طرف داعش منتشر شد و عملیات را به خودش نسبت داد.

اما!

داعش کیست؟

چرا اینکار را انجام داد؟

آیا واقعا کار اوست یا نیرو و کشور دیگری پشت آن قرار دارد؟

آیا داعش توان انجام چنین عملیاتی را در مسکو داشت؟

چرا آمریکا و انگلیس چند روز پیش به شهروندان خود هشدار داده بودند؟

ایجاد داعش!

اسرایل و آمریکا داعش را ایجاد کردند.

چند سال پیش بود که هیلاری کلینتون معاون سابق رییس جمهوری آمریکا و بعضی دیگر سران آن کشور در رسانه‌ها ظاهر شده و اعتراف کردند که آنها داعش را ساختند.

اما از آنجاییکه آمریکا کشوری آزاد و دمکراتیک نیست و مردم در تصمیم گیری‌ها ابدا کمترین نقشی هم ندارند بلکه سرمایه داران بزرگ تصمیم گیرنده هستند باید دید که اینها چرا چنان تصمیمی را گرفتند.

تصمیم اصلی را یهودیان صهیونیست حاکم بر آمریکا گرفتند، زیرا آنها موقعیت پایگاه جاسوسی و … خود یعنی اسرایل را در خطر می‌دیدند (هشدارهای آن بارها توسط خودشان در رسانه‌‌ها نیز منتشر شده بود و در همین جنگ غزه نیز مشخص شد که آنجا جای امنی برایشان نیست و به همین دلیل قصد داشتند قسمتی از اکراین را برای خود تسخیر بکنند و اسرایل دیگری بسازند و هنوز این قصد یهودیان در حال پیگیری است)؛ پس در پی تغییر در جغرافیای سیاسی جهان (تغییر دولت‌ها و تغییر مرزها و کوچک کردن کشورها مخصوصا منطقه خاورمیانه و به ویژه ایران) برآمدند. و بهترین کار یا روش را ایجاد نفاق میان خود این مردم یا مسلمانان انتخاب کردند.

پس از آنکه آنها (داعش، امریکا، اسرایل) تا نزدیک بغداد رسیدند و‌ هر لحظه امکان سقوط آنجا می‌رفت و مرحله بعدی ایران می‌بود!

ایران اولین قدم جدی و موثر در متوقف کردن این حرکت ضد بشری (از تونس شروع و در شمال آفریقا به نتیجه رسیده بود) را برداشت و سپس توانست روسیه را هم متقاعد بکند که اگر منطقه تقسیم بشود، مورد بعدی آّنها هستند. پس آن دو با کمک یکدیگر داعش (نقشه اسرایل) را سرکوب کردند.

فریاد نه غزه نه لبنان شعاری است در جهت منافع اسرایل که از طرف آنها مطرح و از دهان غرب‌گرایان بیرون می‌آمد و می‌آید. همچنین مردم را فریب دادند که چرا ایران در سوریه و عراق هزینه می‌کند.

اما شکست داعش به معنی نابودی آن نبود. در سیاست چنین نیروهایی را کاملا نمی‌سوزانند بلکه در گوشه‌ای برای آینده و مواقع ضروری نگه می‌دارند. پس داعش همچنان با حمایت اسرایل و آمریکا باقی ماند.

نتیجه:

اگر ترور مردمان در مسکو از جانب داعش باشد، ریشه‌اش در اسرایل و یهودیان است.

و اگر از اکراین باشد باز هم به دلیل اینکه این کشور کاملا زیر سلطه یهودیان است، باز هم با فرمان یهودیان صورت گرفت. پس روسیه باید از دست از محافظه کاری برداشته مستقیم با دشمن خود رو در رو بشود و دست از جلوگیری سوریه در دفاع هوایی خود بر علیه اسرایل بردارد و‌ اجازه بدهد سوریه و سایر نیروهای مقاومت در دفاع از خود از سلاح‌های پیشرفته استفاده بکنند.

چرا اسرایل و آمریکا مظنون ردیف اول به عملیات تروریستی در مسکو هستند؟!

کشتار غیر انسانی که اسرایل (یهودیان) در غزه انجام دادند از بدترین جنایات تاریخ بشر است و قلب همه آنانی را که کمی احساس و انسانیت دارند را به درد آورده است. حال اسرایل برای انحراف افکار دست به انواع ترفندها می‌زند و از جمله همین عملیات کشتار مسکو با نام مسلمانان با این امید که چرخشی در اخبار رسانه‌ها و افکار ایجاد بکند.

نمونه دیگری از چنین حرکات (خواست اسرایل برای گمراه کردن افکار) را در اخبار دروغین سوید و نفرت پراکنی برعلیه ایران می‌بینیم. زیرا ایران تنها کشوری است که به طور جدی بر علیه اسرایل و در حمایت از فلطسین برخواسته است. و سوید نیز کاملا تحت سیطره (مستعمره) یهودیان صهیونیست است.

آمریکا نیز که دولتش در اختیار یهودیان صهیونیست می‌باشد و به یک کشور کاملا مستعمره تبدیل شده است هیج کاری نمی تواند بکند مگر پیروی از دستورات ارباب.

در هیج مستعمره‌ای آزادی، دمکراسی، حقوق بشر و… وجود ندارد.

مردم آمریکا بردگانی بیش نیستند!

۲۳ مارس ۲۰۲۴

۴ فروردین ۱۴۰۲

اپسالا – سوید

م. حسن بایگان

USAIran